Bezpłatne warsztaty w Warszawie

Jedenasta edycja projektu CEMS Chance, który jest organizowany przez CEMS Club Warszawa, organizację non-profit działającą przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa edycja projektu odbędzie się w terminie 6-9 grudnia 2016 r. w Warszawie.

CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas  pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

CEMS Chance XI będzie trwać 4 dni, w czasie których weźmiesz udział w:

  • interesujących WARSZTATACH i SZKOLENIACH dotyczących m.in. doradztwa zawodowego,autoprezentacji, zarządzania czasem, czy specyfiki certyfikatów językowych.
  • inspirujących PANELACH MOTYWACYJNYCH prowadzonych przez znane osoby ze świata biznesu, sportu, czy mediów, które dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałemu dążeniu do osiągnięcia celów odniosły sukces (dotychczasowymi gośćmi byli m.in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz, czy Rafał Brzozowski)
  • WYJŚCIACH INTEGRACYJNYCH połączonych ze ZWIEDZANIEM WARSZAWY m.in. do muzeów, parków naukowych, czy centrów rozrywki.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 4-19 listopada poprzez formularz na stronie internetowej www.cemschance.pl. Do udziału w jedenastej edycji projektu zakwalifikuje się 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Szczegóły u doradcy zawodowego