Konkurs dla uczniów klas pierwszych

Proszę o przygotowanie projektu questa, gry miejskiej, planu, programu wycieczki, przewodnika (do wyboru) po Wolsztynie  lub Wolsztynie i okolicach z uwzględnieniem Muzeum im. M. Rożka (patrona naszej szkoły). Praca może być przygotowana indywidualnie lub w grupach maksymalnie 4 osobowych, w dowolnej formie i formacie np. ulotki, broszury, gry planszowej itp. Dla osób, które wykonają najciekawsze projekty przewidziane są nagrody (pendrive, głośniki z bluetootch, mysz bezprzewodowa, power bank). Termin oddawania prac do 17 listopada 2017 r. (do nauczycieli historii). Przykładowe questy, program wycieczki i spis książek oraz broszur o Wolsztynie i okolicach dostępnych w bibliotece szkolnej można otrzymać u bibliotekarek lub nauczycieli historii. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do biblioteki.