Konkurs dla wszystkich uczniów „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”

   Sleeveface – co to jest? To fotografia osoby z zasłoniętą przez okładkę książki bądź płyty częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie osobowości czytelnika z jego książkowym wcieleniem. Zapraszamy wszystkich uczniów do wykonania sleeveface. W bibliotece można wybrać książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, które będą ciekawą inspiracją do wykonania twórczego zdjęcia. Dla osób, które wykonają najciekawsze zdjęcia przewidziane są nagrody (pendrive, głośniki z bluetootch, mysz bezprzewodowa, power bank). Fotografie można dostarczać osobiście do biblioteki szkolnej lub przesłać na emaila zszbiblioteka6@wp.pl. Termin oddawania prac do 24 listopada 2017 r. Poniżej przykładowe prace.