Pluszowy miś symbolem życzliwości i dystansu do siebie...

28.11.2017r. z inicjatywy uczniów ze szkolnego radiowęzła i ich opiekuna p. M. Bernasa oraz we współpracy ze mną został zorganizowany  DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI i POZDROWIEŃ ORAZ DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Na jeden dzień szkoła stała się miejscem wspomnień, światem jak z bajki. W atmosferze spontaniczności i na przerwach w takt  misiowej muzyki, w towarzystwie swoich pluszaków uczniowie mieli możliwość zaprezentować swoją postawę - pełną dystansu do siebie i do innych. Młodzież z przymrużeniem oka potrafiła się odnieść do swojego wieku, pokazując, że dobrze bawić można się również w szkole. A pluszowy miś stał się na moment symbolem życzliwości, o której powinniśmy pamiętać na co dzień a nie tylko od święta.

Jedną z atrakcji był udział w quizie, do którego przystąpiło 49 uczniów. Komisja w składzie: Anna Lehmann - autorka treści quizu (kl. 3E), Wiktoria Chlebowska (kl. 3E), Wiktoria Gutsche (kl. 2l1), Jakub Drożdżyński (kl. 2L1) i Marcin Kucza (kl. 2L1) wyłoniła zwycięzców: 

1 miejsce  zajęła Dominika Ziemkowska - kl. 1 L2

2 miejsce - Kornelia Weigt - kl. 1L2

3 miejsce - Mateusz Krajewski - kl. 2w1

W konkursie - "Jaka to melodia" pierwsze miejsce zajął:

Mikołaj Haglauer - kl. 2IT

W kategorii n - "Najwięcej misiów" zwyciężaja klasy:

4EH i 1L2

Gratulujemy:)