Promocja trwa...

Za nami pierwsze działanie promocyjna. 28.02.2018r udaliśmy się na spotkanie z rodzicami i uczniami do Rakoniewicach. Kolejnym miejscem promocji była Jabłonna. Tam również mieliśmy okazję zaprezentować naszą szkołę uczniom trzeciej klasy Gimnazjum i siódmej klasy SP.  Dwa dni gościliśmy na targach  w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu.

Przed nami kolejne spotkania. Wkrótce wybieramy się jeszcze raz do Rakoniewic a następnie do Wielichowa.

19.03.2018r i 20.03.2018r. będziemy gościć w naszej szkole uczniów z okolicznych Gimnazjów a 07. 04. 2018r. w godzinach od 8.00 do 13.00 odbędą się DRZWI OTWARTE, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Naszą szkołę reprezentowali: Marcelina Kubala - kl. 2E, Kinga Kryś - kl. 2E i Kacper Frąckowiak - kl. 1I1 oraz p. L.Żok i M. Kubala - Matuszewska. Trzykrotnie towarzyszył grupie promocyjnej dyrektor szkoły - I. Rajman.